Korduma kippuvad küsimused

orduma kippuvad küsimused Allpool KKK on mõned meie klientide levinud mured enne teema ostmist, kui teil on muid küsimusi,
palun saatke see lihtsalt aadressile info@suurkividisain.ee

Suurkivi aktsepteerib kõiki Makecommerce'i kaudu tehtud makseid. Maksekeskus AS turvalises keskkonnas saab klient pangalingiga tasuda järgmistes pankades: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay. Suurkivi Disain OÜ-l puudub juurdepääs Kliendi krediitkaardi ja pangakonto andmetele.
Suurkivi Disain OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Suurkivi Disain OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Saadetised on ainult Omniva kaudu ja üldjuhul on 2-3 päeva. Juhime tähelepanu, et Suurkivi pakub oma toodete kohaletoimetamist AINULT Eesti piires. Saatmiskulude katteks on kindel tasu 5 eurot.

Toome Suurkivi tooteid kohale Eesti piires. Kui viibite Ameerika Ühendriikides, saate Suurkivi tarvikuid vaadata ja tellida Shopify poe kaudu aadressil suurkiviusa.com. USA Shopify pood tarnib AINULT USA-sse.

Praegu me ei saada tellimusi mitmele aadressile.

Ei, Suurkivi on ainult Eesti piires tegutsev e-pood. Klientide tagasiside põhjal ei plaani me ühtegi füüsilist jaemüügikohta. Küll aga müüme oma tooteid novembris toimuval Mardilaadal ja mõnel piirkondlikul laadal ja turgudel. Vaadake meie näitust järgmisel piirkondlikul messil. Järgmise peagi toimuva messi postitame oma kodulehele.

Kui SuurkiviOU-s on tellimus tehtud, ei saa te muudatusi teha. Abi saamiseks helistage klienditeenindusse info@suurkivi.ee

Teil on õigus tellitud tooted ümber vahetada ja tagastada 14 päeva jooksul tellimuse kättesaamisest, eeldusel, et vahetatud või tagastatud tooted on kahjustamata ja esialgses seisukorras. Kauba ümbervahetamiseks või tagastamiseks palume kirjutada meile siia või info@suurkividisain.ee ja märkida oma tellimuse number. Vahetuse korral ka soovitud asendustoote link.

Teil on õigus tellitud tooted ümber vahetada ja tagastada 14 päeva jooksul tellimuse kättesaamisest, eeldusel, et vahetatud või tagastatud tooted on kahjustamata ja esialgses seisukorras. Kauba ümbervahetamiseks või tagastamiseks palume kirjutada meile siia või info@suurkividisain.ee ja märkida oma tellimuse number. Vahetuse korral ka soovitud asendustoote link. In case of a refund, the amount will be returned to you within 4 working days at the latest.

Meie eesmärk SuurkiviOUs on klientide rahulolu. Abi saamiseks võtke ühendust meie klienditeeninduse esindajatega numbril +372 55573536.

Kui elate Ameerika Ühendriikides, saate Suurkivi tarvikuid vaadata ja tellida Shopify poe kaudu aadressil suurkiviusa.com. USA Shopify pood tarnib AINULT USA-sse.

Esitage oma küsimusi